סדרת היצירות

"ציור באור"

בני האדם בורכו ביכולת לדמיין היכולת הזו מאפשרת לנו לברוא את המציאות בעיני רוחנו ואז להוציא אותה לפועל. ציור באור היא צורת אומנות המחדדת את היכולת הפנימית שלנו לדמיין לצייר במרחבי החלל, בחושך, בלי היכולת לראות את התהליך עד לנקודת הסיום, מבקשת מאיתנו בדיוק את זה.

לצייר בעייני רוחנו זוהי אמנות של הדמיון, פיתוח יכולת הדמיון שלנו משפיעה באופן טבעי על חלקים נוספים של חיינו מעבר לעולם האומנות. בעזרת הדמיון אנחנו יכולים לשפר את המציאות שלנו ברמה האינדיבידואלית, וכחברה. כיום, אנחנו חווים עולם שבו הדמיון אינו מטופח כראוי בעקבות חשיפה לגירויים הוויזואליים הרבים של העידן הדיגיטלי הדמיון מעודד רק לעתים רחוקות, מתורגל או נחקר, אם רק נדע לחזק ולטפח את יכולת הדמיון שלנו נוכל לתעל את הפוטנציאל שלנו ולברוא מציאות חדשה.

צילום – ציור באור (ללא מעורבות תוכנה\פוטושופ).

צילומי האור שאני מצלמת נוצרים באמצעות צילומים שחושפים את אפקט האו בצילום חושך. אני משתמשת בכלים שונים ליצירת היצירה ואני נוכחת בכל תהליך הצילום שבו אני נשארת בלתי נראית ולא חושפת את עצמי במהלך תהליך הצילום של התמונה. אני יוצרת עבודות ציור אור בהזמנה אישית, ואשמח להתאים לכם את היצירות שלי.

אור אינסופי המתבטא בעובדה שהוא מתפשט לכל מקום הוא אור שאינו מוגבל ומתגלה בכל מקום גם כאשר הוא לא מתגלה בזרם על ידי היותו האינסופי הוא נמצא בכל מקום בגלוי.